F.T.H. Bart-Trans

BART-TRANS to firma transportowa z dużym doświadczeniem, z siedzibą w Łochowie pod Warszawą. Zapewniamy profesjonalne przewozy autokarowe w Warszawie, które mogą służyć zarówno na krótkich krajowych trasach, jak i długich zagranicznych wyjazdach.

Posiadane certyfikaty i licencje na wykonywanie usług przewozowych krajowych i międzynarodowych to gwarancja naszej odpowiedzialności i niezawodności. Nowoczesne autokary w połączeniu z wyspecjalizowaną kadrą, tworzoną przez doświadczonych kierowców przekładają się na solidność i rzetelność naszych usług oraz na bezpieczeństwo pasażerów.

Wysoki standard obsługi

Wysokim standardem obsługi oraz wszechstronnością usług przewozowych firma BART-TRANS wyrobiła sobie markę na rynku, sprawnie dowożąc pasażerów w różne zakątki Europy.

Korzystne ceny

Korzystne warunki cenowe oraz zaangażowanie w realizację każdego zlecenia w zgodzie z oczekiwaniami klienta to niezaprzeczalne atuty firmy.

Przewozy autokarowe w Polsce i Europie

Mamy na koncie udaną współpracę z wieloma kontrahentami w zakresie przewozów autokarowych na terenie Polski i Europy oraz w zakresie wynajmu autokarów w Warszawie.

"Sukces jest tam gdzie przygotowanie spotyka się z okazją"

Zadowolonych klientów
+
Odwiedzonych krajów
+
przewiezionych pasażerów
+
przejechanych km
+