F.T.H. BART-TRANS - Dlaczego my?

Rozwój infrastruktury drogowej oraz wzrost zamożności społeczeństwa przyczyniają się do rosnącego popytu na profesjonalne usługi przewozowe oraz usługi wynajmu różnorodnych środków transportu, w tym autokarów, busów, mikrobusów. Wśród gąszczu ofert warto wybrać tę, która spełni Państwa oczekiwania w 100%. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszymi atutami, które przekonają Was, że to właśnie BART-TRANS jest najlepszym wyborem, jeśli chodzi o przewozy autokarowe.

Różnorodność oferty

Obsługujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne, wyjazdy firmowe, sportowe, na szkolenia, konferencje, wycieczki szkolne, pielgrzymki, dowozimy gości imprez okolicznościowych, wesel, pogrzebów, zawsze dbając o komfort podróżnych. Jesteśmy w stanie zapewnić bardzo dogodne warunki podróżowania na terenie kraju i za granicą. Potrafimy dostosować się do Państwa potrzeb. Klienci doceniają naszą elastyczność oraz solidność usług.

Bezpieczeństwo

Priorytetem firmy BART-TRANS jest dbałość o bezpieczeństwo podróżnych. Bezpieczna jazda to przede wszystkim przestrzeganie przepisów drogowych dotyczących ograniczeń prędkości oraz czasu pracy kierowców, a także podróżowanie sprawdzonymi i sprawnymi technicznie autokarami, co potwierdzają aktualne przeglądy. Nasi kierowcy to doświadczeni i zaufani ludzie, z wieloma tysiącami przejechanych kilometrów na koncie, zawsze wypoczęci i gotowi do drogi.

Zawsze na czas

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dotarcie do celu podróży w wyznaczonym czasie. Dzisiaj czas to pieniądz, dlatego staramy się dotrzymywać ustalonych terminów, przestrzegając planowych godzin odjazdów i przyjazdów, aby zapewnić klientom maksimum satysfakcji.

Zawodowstwo

W trakcie wielu lat działalności firmy BART-TRANS zbudowaliśmy markę, której warto zaufać. Zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług wynajmu autokarów na dowolną okazję!

"Sukces jest tam gdzie przygotowanie spotyka się z okazją"

Zadowolonych klientów
+
Odwiedzonych krajów
+
przewiezionych pasażerów
+
przejechanych km
+