F.T.H. Bart-Trans

Nowoczesne autokary w Warszawie to nasza specjalność. Komfortowe warunki oraz bezpieczeństwo podróży traktujemy priorytetowo. Dużą wagę przywiązujemy do stanu technicznego autokarów i busów, stawiamy na sprawdzone marki i odpowiednie wyposażenie. Dokładamy wszelkich starań, by organizowane przewozy autokarowe były nie tylko bezpieczne i terminowe, ale również by przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze.

Zapewniamy tani oraz bezpieczny przewóz osób we wszystkich kierunkach europejskich. Polecamy nasze autokary, kierując ofertę do klientów z Warszawy i nie tylko. Z pewnością docenią Państwo możliwość wynajmu autokaru na dowolną okazję wraz z kierowcą oraz naszą elastyczność w podejściu do oczekiwań klienta.

Nasze autokary i busy prowadzone są przez kierowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz legitymujących się dużym doświadczeniem na trasach krajowych i zagranicznych. Kierowcy firmy BART-TRANS spędzili na trasie wiele godzin, i przejechali tysiące kilometrów.

Z myślą o potrzebach klientów organizujemy przewozy autokarowe z Warszawy, zarówno lokalne, jak i krajowe oraz międzynarodowe. Posiadamy certyfikaty potwierdzające wysokie kwalifikacje do wykonywania przewozów autokarowych. Nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych i grup zorganizowanych.

Nowoczesna flota to gwarancja przyjemnej podróży w doskonałych warunkach, dlatego oddajemy do Państwa dyspozycji bezpieczne i komfortowe wyposażone autokary.

Dysponujemy szerokim wyborem autokarów wycieczkowych i busów. Poniżej mogą Państwo przejrzeć naszą ofertę:

Autokar Setra 416 GT-HD EURO 5

Ilość miejsc: 53+2+1

Autokar Setra S 517HD

Ilość miejsc: 61+2+1

Autokar Mercedes Tourismo

Ilość miejsc: 53+1+1

Autokar Neoplan Tourliner

Ilość miejsc: 61+1+1

Autokar Mercedes Travego 580 16RHD

Ilość miejsc: 53+1+1

Autokar Mercedes Travego 580 16RHD

Ilość miejsc: 49+1+1

Autokar Setra 416GT HD

Ilość miejsc: 53+2+1

Autokar Scania PB

Ilość miejsc: 51+1+1
Wynajemautokarów warszawa

Bus Mercedes 519 CDI Euro 5

Ilość miejsc: 19+1+1

Bus Mercedes Sprinter VIP Class

Ilość miejsc: 19+1+1